Naar de inhoud
Pak je bonus
Welkomstpakketzonder code 50HIGH50% tot €500 RELDAY25% tot €100 LUCKY9100% tot €150 Alle codes

Zo ziet je week met een Bruno Casino reload bonus eruit

De Bruno Casino reload bonus begint na het welkomstpakket, met een code: LUCKY9 geeft 100% tot €150, RELDAY op zondag 25% tot €100 en 50HIGH 50% tot €500.

madiwodovrzazo
LUCKY9wekelijkse reload, 100% tot €150
RELDAYzondag, 25% tot €100
Cashbacktot 25%, per week berekend
Rakebacktot 18% op slots, direct vanaf €0,10
Inhoud van deze pagina10 onderdelen
  1. 01LUCKY9
  2. 02RELDAY
  3. 0350HIGH
  4. 04Spellen voor de inzet
  5. 05Vergelijken
  6. 06Maximale opbrengst
  7. 07Wanneer
  8. 08Week plannen
  9. 09Cashback en rakeback
  10. 10Vragen
Bruno Casino ridder met trofee, wekelijkse reload LUCKY9

LUCKY9

Wat levert LUCKY9 op?

100%tot €150, elke week

De beste deal voor stortingen tot €150. Elke euro wordt verdubbeld, maar ook de inzet groeit mee.

  • €50 storten: €50 bonus, €2.000 inzet
  • €150 storten: €150 bonus, €6.000 inzet
  • €300 storten: nog steeds €150 bonus
Bruno Casino heldin, zondag-reload RELDAY

RELDAY

Wat is de zondag-reload RELDAY?

25%tot €100, op zondag

Een kleine extra voor wie op zondag stort. Voor de volle €100 stort je €400; de inzet is dan €4.000.

  • €100 storten: €25 bonus, €1.000 inzet
  • €200 storten: €50 bonus, €2.000 inzet
  • €400 storten: €100 bonus, €4.000 inzet
Bruno Casino held met masker, highroller-code 50HIGH

50HIGH

Wanneer kies je 50HIGH?

50%tot €500, voor grotere stortingen

Pas boven €300 levert 50HIGH meer op dan LUCKY9. De volle €500 haal je bij €1.000 storting, met €20.000 inzet.

  • €400 storten: €200 bonus, €8.000 inzet
  • €1.000 storten: €500 bonus, €20.000 inzet
  • stort nooit meer dan je had willen storten, alleen voor de code

Op welke spellen speel je een reload het snelst vrij?

Op gewone slots: die tellen voor 100%. Ook jackpotslots, zoals de Hold & Win-titels van Penguin King, zijn slots; controleer wel of je spel niet op de restrictielijst staat, want die titels tellen niet mee (art. 3.19).

  • slots 100%, bonus buy 50%
  • live roulette en blackjack 10%, Instant Win 5%
  • tafel-, kras- en overige live spellen tellen niet

Welke reload past bij welk bedrag?

Tot €300 wint LUCKY9, daarboven 50HIGH; RELDAY is alleen interessant als je op zondag speelt. Kijk bij twijfel vooral naar de laatste kolom: dat is de inzet die je in de looptijd moet halen.

CodeBonusMaximaalStorting voor het maximumInzet bij maximum (x40)
LUCKY9100%€150€150€6.000
RELDAY25%€100€400€4.000
50HIGH50%€500€1.000€20.000

Bron: Bruno Casino Promotions en Bonus Terms art. 3.9

Wat levert een code op?

Gerekend met de standaardinzet x40 uit de bonusvoorwaarden (art. 3.9).

Bonus€100
Inzet nodig (x40)€4.000
Spins van €5 minimaal800

Wat levert een reload na de x40 maximaal op?

Winst uit een bonus is begrensd op 10 keer het bonusbedrag (art. 3.28). Bij LUCKY9 met €150 bonus is €1.500 dus het plafond, hoe goed je sessie ook loopt.

CodeBonus bij maximumSpins van €5 nodigSpins van €1 nodigMax. winst
LUCKY9€1501.2006.000€1.500
RELDAY€1008004.000€1.000
50HIGH€5004.00020.000€5.000

Bron: Bonus Terms art. 3.6, 3.9 en 3.28

Wanneer mag je een reload bonus gebruiken?

Na het welkomstpakket en alleen als er geen andere bonus loopt (art. 4.1 en 3.15).

SituatieWat je doetArtikel
je welkomstpakket is nog niet vrijgespeeldwachten: reloads gaan pas daarna open4.1
LUCKY9 loopt nog op zondagRELDAY kan niet tegelijk; kies vooraf je code3.15
je haalt de inzet niet binnen de looptijdbonus en winst vervallen, eigen geld blijft3.11 en 3.12
je wilt niet vastzitten aan x40zonder code storten; cashback en rakeback lopen door6.2

Hoe plan je een week met reloads?

Kies per week één code en houd een vast budget aan. Eén bonus tegelijk betekent dat een te grote reload je hele week vastzet.

  1. 1

    Bepaal je weekbudget

    het bedrag dat je hoe dan ook kwijt mag raken; daar past de code zich aan, niet andersom

  2. 2

    Kies de code die bij dat bedrag past

    tot €300 LUCKY9, daarboven 50HIGH, op zondag eventueel RELDAY

  3. 3

    Speel de inzet op slots

    die tellen voor 100%; bij Instant Win schiet je met 5% nauwelijks op

  4. 4

    Stop op tijd

    is je budget op, stort dan niet opnieuw om de x40 alsnog te halen

Meer over codes invullen en combineren lees je op de pagina Bruno Casino bonuscode; de inzetregels staan bij de bonusvoorwaarden.

Wat krijg je naast de reloads terug?

Wekelijkse cashback tot 25% en rakeback tot 18%, zonder code. Hoeveel je precies krijgt, hangt af van je stortingen en je rang.

WatHoeveelSpelregel
Cashbacktot 25% per weekvolgens de promo-kaart
Instant rakebacktot 18%vanaf €0,10, binnen 24 uur ophalen
Weekly rakebacktot 18%beschikbaar 7 dagen na je inzet
Monthly rakebacktot 18%beschikbaar 30 dagen na je inzet

Bron: Promotions en Bonus Terms art. 6.2; alleen inzet op slots telt voor rakeback (6.2.9)

Vragen over de reload bonus

Pak je reload
Heb je eerst het welkomstpakket nodig voor een reload?

Ja. Andere acties gelden pas als het welkomstpakket inclusief inzet is afgerond (art. 4.1).

Welke reload is procentueel het meest waard?

LUCKY9 met 100% tot €150. Bij stortingen boven €300 levert 50HIGH in euro meer op, tot €500.

Is RELDAY elke dag te gebruiken?

Nee, RELDAY is de zondag-reload van 25% tot €100.

Hoe lang is een reload bonus geldig?

Tenzij de promo-kaart iets anders zegt, is een bonus 14 dagen geldig (art. 3.11). Dat is ruimer dan de 7 dagen van het welkomstpakket.

Krijg je cashback over een week waarin je een reload had?

De voorwaarden sluiten dat niet uit. Rakeback telt alleen je eigen geld, niet het bonusgeld (art. 6.2.4).

Kun je een reload gebruiken in de app?

Ja. De codes horen bij je account; in de app zie je dezelfde promoties en kassa.

Telt een reload mee voor je loyaliteitsrang?

De loyaliteitspagina rekent met punten voor inzet (WP) en voor stortingen (DP). Een aparte regel voor reloads staat er niet in.

Wat als je meer stort dan het maximum?

Dan blijft de bonus op het maximum: €150 bij LUCKY9, €100 bij RELDAY, €500 bij 50HIGH. Het extra geld speel je zonder bonus.

Bronnen

Gecontroleerd op 22-10-2026 aan de hand van de voorwaarden van Bruno Casino.

€1.500 + 250 free spins

Pak je bonus